€ 9 euro netto/h + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy w Monachium na budowie przy regipsach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 26, 2016 2:09 pm

Firma budowlana z Monachium poszukuje 4 osoby do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku montera budowlanego przy regipsach. Zatrudnienie w budownictwie z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miasto: Monachium, Niemcy
Zarobki: 9 euro netto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca przy montażu płyt kartonowo-gipsowych czyli podwieszanie sufitów i ustawianie ścianek działowych
  • zadania wykończeniowy polegające na szpachlowaniu i malowaniu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będą zgłoszenia od ekip po 3-4 osoby
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracodawca nie wymagana znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat plus ewentualnie możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • przygotowanie niezbędnych dokumentów i tłumaczeń

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • niemcy@irkl.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 533 397 200

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-monter-plyt-gipsowych-bez-jezyka-w-monachium/

ID ogłoszenia: 30657e8f5e3ec437

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy w Monachium na budowie przy regipsach”

  1. witam, jeśli oferta jest aktualna bardzo proszę o kontakt 665 370 102, dwie osoby chętne do pracy od zaraz