€ 10 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2017 18:02

Poszukujemy od zaraz pracowników do pakowania słodyczy w firmie z Essen. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech do podjęcia dla Polaków bez znajomości języka. Na miejscu zorganizowane jest za darmo zamieszkanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne konfekcjonowanie słodyczy i pakowanie je w zestawy promocyjne – świąteczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • obsługiwanie wagi, foliowanie i pakowanie do pudełek zbiorczych
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i gotowość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku
  • atrakcyjne zarobki
  • pełny etat i możliwość pracy po godzinach
  • możliwość nawiązania współpracy z agencją i wyjazdów do innych projektów

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną z załączeniem CV i LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowacz-cukierków/09/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 13659c4d28db6b09