€ 1850 euro brutto/mc + dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie ze słodyczami Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2017 12:08

Hurtownia ze słodyczami i przekąskami w Kolonii posiada wakat na stanowisku magazyniera. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie plus dodatki za pracę na zmianie nocnej i w godzinach nadliczbowych
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony w hurtowni słodyczy oraz przekąsek słonych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie kompletowaniem zamówień dla sklepów detalicznych z użyciem skanera ręcznego (interfejs można obsługiwać również w języku polskim) i wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • konieczność znania liczebników niemieckich do 1000
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • możliwość wynajęcia mieszkania 2-pokojowego, 54 m2 – koszt 400 euro + media (potrącane z wypłaty), proponujemy wspólne wynajęcie przez dwóch pracowników, miejsce zakwaterowania znajduje się zaledwie 5 km od miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • dostęp do opieki medycznej
  • urlop
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie słodyczy, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 3485950d0582364f

Linki sponsorowane