€ 1350 netto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz jako pomoc kuchenna w Berlinie 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 8, 2018 04:38

Czterogwiazdkowy hotel działający w Berlinie poszukuje od zaraz pomocy kuchennej. Praca w Niemczech bez znajomości języka zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1350 euro do ręki – netto plus darmowe zakwaterowanie a także pełne wyżywienie

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pomoc we wszelkich pracach kuchennych – przygotowywanie składników i prostych dań oraz sosów, sprzątanie blatów, praca na zmywaku

Wymagania:

  • pracowitość, staranność, sumienność
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku a także znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością – tzw. książeczki

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zamieszkania oraz smaczne wyżywienie w restauracji hotelowej
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opcję podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę na rok z opcją przedłużenia

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a4/05/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3765af0ca03896b9