€ do ustalenia

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie Hamm od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 12, 2014 07:34

Od zaraz dam pracę w Niemczech magazynierowi bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamm na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przechowywanie towaru
– kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu
– współpraca z dostawcami i klientami
– obsługiwanie maszyn i urządzeń magazynowych
– obsługiwanie komputera

Wymagania:
– zdolność nawiązywania kontaktów
– stosowanie przepisów BHP
– uzdolnienia rachunkowe
– 6 miesięczne doświadczenie
– chęć do pracy w zespole
– dobre zdrowie
– umiejętność wykonywania Kiku czynności na raz
– podzielność uwagi
– znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie
– zatrudnienie od zaraz
– mościwość podniesienia swoich kwalifikacji
– oferujemy miejsce zamieszkania
– zainteresowanym zapewniamy stałą posadę
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Swoją kandydaturę prosimy zgłaszać poprzez maila: n.szymanska@eurojob24.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbieranie-zamowien-na-magazynie-w-hamm-niemcy-praca-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 652548a92fa7b586

2 komentarze na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech na magazynie Hamm od zaraz”

  1. Witam Jestem zainteresowany ta ofertą proszę o kontakt 721-587-061

  2. Witam zainteresowany Państwa ofertą,proszę o kontakt.