€ 1400-1600 netto + mieszkanie

Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji części samochodowych, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 24, 2018 02:40

Fabryka z Düsseldorf poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji branży samochodowej

Dostępne lokalizacje: Düsseldorf, Bonn, Karlsruhe

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,50 euro brutto na godzinę plus dodatki, w przeliczeniu wszystkiego i po opłaceniu zakwaterowania, pracownikowi zostaje około 1400 do 1600 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych dla branży samochodowej
  • do zadań należeć będzie obróbka elementów oraz przeprowadzanie testów jakościowych
  • pakowanie gotowych artykułów
  • konfekcjonowanie
  • oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobra kondycja
  • własne auto do dojazdów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckej umowy z opcją w przyszłości przejścia na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • 40 godzin pracy na tydzień
  • opcja podjęcia dłuższej współpracy
  • dodatki na wakacje i święta
  • system trójzmianowy
  • +25% dodatki za pracę na nadgodziny i na noce
  • zamieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
  • dobre warunki i nowoczesne miejsce pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-moto

ID ogłoszenia: 9165b7f0de305fe3