€ 1650 do 1850 euro/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie RTV Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2017 03:22

Dam pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Ogłoszenie ze Stuttgartu aktualne od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: stawka podstawowa to 1650 euro brutto miesięcznie na miejscu zapewnione są dodatki co rzeczywiści daje około 1850 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnych magazynie
  • osoba która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie towarów na podstawie zamówienia, pakowanie, zabezpieczanie oraz wysyłkę
  • pracownik współpracuje z innymi działami i firmami kurierskimi
  • do zadań należy skanowanie artykułów – skaner można obsługiwać w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zmotywowanie
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • pełna punktualność
  • dyscyplina

Oferujemy:

  • wysokie pensje
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze oraz na miejscu możliwość przejścia szkolenia z obsługi wózka widłowego

Aplikacja:
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM prosimy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com

Wiadomość prosimy zatytułować następująco: „magazyn-RTV/04/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 77958e42e89a0749