€ 9,39 euro brutto/h + dieta

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie z książkami Metzingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Metzingen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 15, 2016 03:16

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie z książkami przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień. Zatrudnienie w Metzingen bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Liczba wakatów: 1

Lokalizacja: Metzingen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,39 euro brutto na godzinę + dieta – 10 euro za każdy dzień pracy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się wszelkimi zleconymi mu pracami magazynowymi, np: kompletowanie zamówień, porządkowanie półek, rozładunek towarów, pakowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość samodzielnego zorganizowania przejazdu do Metzingen
  • dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • zorganizowanie, motywacja
  • mile widziane zgłoszenia od osób mogących przyjechać własnym samochodem
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 280 euro miesięcznie
  • umowa przynajmniej na 2 miesiące
  • pomoc koordynatora Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatki
  • pracownik może pracować w soboty +25%, niedziele +50% i święta +100%
  • zatrudnienie zmianowe, zmiany nocne płatne są dodatkowo 25%

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-metzingen-na-magazynie-z-ksiazkami-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 16656c1014ef205d