€ 7,09 euro brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum 2 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 19, 2014 23:38

Centrum logistyczne z Berlina poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 7,09 euro brutto/h plus dodatkowo dieta w wysokości 12 euro netto za przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na wyładunku towarów z kontenerów oraz załadunek do samochodu ciężarowego.
  • Pracownik będzie miał za zadanie odpowiednio ustawiać rzeczy na pace aby nie uległy zniszczeniu.
  • Zatrudnienie odbywać się będzie w centrum logistycznym.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna oraz siła
  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych, zdrowy kręgosłup
  • wysoka motywacja
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w systemie zmianowym również na zmianie nocnej
  • posiadanie swojego środka transportu jest konieczne
  • atutem będą aplikacje od osób doświadczonych przy rozładunku i załadunku.

Oferujemy:

  • 2 miesięczną umowę przez Agencje pracy, następnie możliwość podpisania umowy już bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie przy formalnościach
  • płatne lokum w postaci 2 osobowego mieszkania, koszt na osobę to 175 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby które są zainteresowane tą ofertą pracy prosimy o wysłanie zgłoszenia.

adres kontaktowy: teilzeit@null.net

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-rozladunku-kontenerow-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 95153f3298ac7c7b