€ 10,63 - 11,25/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 23, 2018 05:28

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w zakładzie z Hanoweru dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Stawka godzinowa: 10,63 do 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży oraz obuwia używanego ze względu na klasy jakościowe
  • zadania wykonywane będą przy stole lub koszach
  • praca wymaga również składania i pakowania

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • chęć do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • brak problemów zdrowotnych – szczególnie uczuleń ani alergii
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • bardzo dobra kondycja fizyczna – możliwość pakowania i przenoszenia worków o wadze 8-10 kg
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracę w stałych godzinach, od 7:30 do 16:15
  • pełny etat – w tygodniu 40 godzin pracy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie – zapewnione są pokoje jednoosobowe

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie aplikacji z aktualnym CV za pośrednictwem poniższej strony:

Link do aplikacji: http://bit.do/persona-aplikacja

źródło: praca.gratka.pl

ID ogłoszenia: 3725a669adeb9769

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej Hanower 2018”

  1. Emilia Mazgaj na kwiecień 7, 2018 @ 18:47

    Witam, wiem, że ogłoszenie wygasło, jednak nic nie zaszkodzi zapytać. Czy byłaby możliwość dostania pracy dla nowych 3 pracowników? Jesteśmy bardzo ambitnymi osobami gotowi z przyjemnością podjąć pracę na wakacje.
    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Emilia Mazgaj