€ 9 euro brutto/h

Bez znajomosci języka dam prace w Niemczech przy sprzątaniu Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Wrzesień 13, 2016 5:26 am

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech z Hannoveru dla chętnych bez znajomości języka przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur oraz innych obiektów. Pracodawca zapewnia satysfakcjonujące zarobki.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Hannover, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • świadczenie usług sprzątania w domach, mieszkaniach, biurach i różnego rodzaju firmach
  • kompleksowe sprzątanie powierzonych miejsc i dbanie o estetykę
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • dokładność, przykładanie się do zadań
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • system nadgodzinowy
  • pracę 6 tygodni na 6 tygodni
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, na poniżej podany adres:

  • multijob.3053246@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-id407907.html

ID ogłoszenia: 65057d76e80664f2