€ 1860 €/mc brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 12, 2018 04:54

Bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia praca w Niemczech w fabryce na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Od zaraz oferta z Berlina z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: 1860 euro brutto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Umowa: na pół roku

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac różnorodnych jako skoczek – w zależności od aktualnego zapotrzebowania do utrzymania płynnej produkcji
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o jakość, pakowanie gotowych wyrobów oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • punktualność
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 120 euro za miejsce w jednoosobowym pokoju wynajmowanego mieszkania
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę na okres połowy roku z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pracę w Niemczech dla 8 osób – możliwe zatrudnienie dla par i grup

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego z załączeniem niezbędnych dokumentów aplikacyjnych – tutaj aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja napojów izotonicznych i energetycznych, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 5715a57ce64ef20b

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji napojów Berlin”

  1. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 605115038