€ do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 5, 2015 00:23

Hurtownia RTV/AGD z Mannheim zatrudni pracowników na magazyn do zbierania zamówień i pakowania. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca odbywa się na magazynie w hurtowni RTV/AGD.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do pracy związanej ze zbieraniem i kompletowaniem zamówień oraz przygotowaniem towarów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, pracodawca jednak wymaga znajomości liczebników
  • dynamiczne tempo pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pożądane osoby w pełni mobilne

Oferujemy:

  • pracę na uczciwej niemieckiej umowie o pracę wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • osoby zatrudnione mogą korzystać z niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • na czas umowy zapewnione jest zamieszkanie, koszty pokrywa pracownik

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbieranie zamówień, Mannheim. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 57455c12f91aa4d9

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech zbieranie zamówień na magazynie Mannheim”

  1. posiadam doswidczenie w komisjonowaniu ,rownierz Operator wozka widlowego,pracowalem w Heppenheim dla transtermos,podstawowy j.niem,biegle angielski,moge pracowac sam lub w zespole nr knt015175708520