€ 9,49/h brutto

Bez języka praca w Niemczech 2018 przy pakowaniu kosmetyków od zaraz w Weilerswist

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weilserswist
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:11

Zakład z Weilerswist poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech przypakowaniu kosmetyków. Oferta 2018 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Stawka godzinowa: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Weilerswist, Niemcy

Start: od sierpnia 2018

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie kosmetyków do opakowań kartonowych
  • praca na potrzeby drogerii DM
  • do zadań należeć będzie także zbieranie zamówień za pomocą wózka EPT

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • sprawność, wytrzymałość, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na miesiąc – dokładnie 4 tygodnie
  • pracę tymczasową
  • wysokie zarobki, które będą wypłacane przelewem na konto
  • atrakcyjne dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • profesjonalne wsparcie przed wyjazdem – pomoc w zorganizowaniu kompletu danych, informacji, dokumentów, organizacja przejazdu, umowy kierującej
  • w pełni wyposażone, płatne zamieszkanie
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze w pierwszym dniu

Aplikacja:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pakowanie-kosmetykow-w-holandii/

ID ogłoszenia: 5845b7b1866c9bad