€ 11,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 17, 2016 05:58

Atrakcyjne zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji czekolad mlecznych i nadziewanych w fabryce koncernu ze Stuttgartu. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • różnego rodzaju prace produkcyjne, zlecane na bieżąco w zależności od aktualnego zapotrzebowania produkcyjnego, np: przygotowanie nadzienia, kontrola jakości produktów, obsługa prostych maszyn – mieszalników spożywczych czy pakujących oraz zadania związane z pakowaniem do kartonów gotowych produktów schodzących z taśmy i układaniu kartonów na palety

Wymagania:

  • samodzielność
  • kreatywność
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe zadania
  • chęć podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • brak uzależnień
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • na pierwszy miesiąc zapewnione jest bezpłatne zamieszkanie, po tym okresie pracownik musi znaleźć sobie lokum, możliwe wsparcie pracodawcy
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami i odprowadzaniem składek

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-czekolad/10/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 80558043a6c5001b

4 komentarze na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady Stuttgart”

  1. okochanowska123 na październik 17, 2016 @ 21:27

    Jestem zainteresowana , proszę o kontakt na numer 663437886

  2. asia kowalczyk na październik 18, 2016 @ 14:47

    Jestem zainteresowana, bardzo proszę o kontakt 505313356

  3. asia kowalczyk na październik 18, 2016 @ 14:52

    Bardzo potrzebuję pracy jestem razem z mamą 20 i 42 lata, bardzo proszę o kontakt 505313356

  4. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy jako para. CV zostało przesłane na załączony adres przy ogłoszeniu.
    Kontakt 535 551 115

    Pozdrawiam