€ 1750/mc + zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2017 04:27

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka na produkcję kosmetyków naturalnych w fabryce z Berlina. Aktualna oferta pracy w Niemczech jeszcze dla 2 kandydatów – prowadzona rekrutacja jest już wyłącznie uzupełniająca.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2 (rekrutacja uzupełniająca)

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na produkcji kosmetyków naturalnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem, kontrolą jakości, nakładaniem zakrętek, zadania te będą wykonywane przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy na podstawie zasad BHP
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • darmowe zamieszkanie w kwaterach pracowniczych organizowane przez pracodawcę
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • umowę na pełny etat
  • dla chętnych opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Produkcja kosmetyków naturalnych, Berlin – rekrutacja uzupełniająca!”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 9195a0e098fa9061

Linki sponsorowane