€ do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech na magazynie z odzieżą Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2015 23:28

Poszukujemy od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Kolonii na magazynie przy pakowaniu odzieży oraz wysyłaniu paczek do klientów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– przyjmowanie paczek i ich rozpakowywanie
– sortowanie odzieży
– metkowanie towaru
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– porządkowanie magazynu
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– staranność, obowiązkowość, samodzielność
– stanowisko przeznaczone jest dla osób otwartych, kontaktowych
– pozytywne nastawienie do pracy
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– oferujemy konkurencyjne stawki godzinowe
– wsparcie koordynatora zmiany na miejscu
– zakwaterowanie na czas trwania umowy (150 euro/mc)
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Praca na magazynie odzieżowym, Imię i nazwisko.
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-kolonia/

ID ogłoszenia: 5005574c222297b4

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech na magazynie z odzieżą Kolonia od zaraz”

  1. Witam mam na imię Tomek jestem w pełni sprawny fizycznie mam 27lat pracowałem na produkcji i na magazynie wysyłkowym w Niemczech. I tu też właśnie mieszkam jestem zainteresowany wasza oferta proszę o kontakt oto mój nr 04915163773981