€ 1400 miesięcznie

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu karmy zwierzęcej w Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheine
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 24, 2018 02:41

Firma dystrybucyjna z Rheine poszukuje od zaraz pakowaczy (także pary) do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt.

Stanowisko: Pakowacz

Zatrudnienie: od zaraz, start od sierpnia lub września 2018

Miejsce zatrudnienia: Rheine, Niemcy

Pensja: 1400 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • manualna praca przy pakowaniu karmy suchej dla zwierząt

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem
  • gotowość do pracy w systemie trójzmianowym
  • dostępność od sierpnia i września 2018

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą
  • pełne świadczenia
  • na miejscu zorganizowany odpłatnie nocleg, koszt miesięczny to 270 euro od osoby
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca dokłada na pokrycie kosztów zamieszkania 100 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • cv@info-pl.de

Kontakt dostępny jest również telefonicznie, pod numerem: 666 017 064/ 666 015 872

Dzwonić można od poniedziałku do czwartku od 8 do 17 i w piątki od 9 do 15

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-bez-znajomosci-jezyka-rheine/

ID ogłoszenia: 5955b7f0fa633b99