€ do ustalenia

Budownictwo bez języka praca Niemcy glazurnik Frankfurt nad Menem od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2015 22:05

Od zaraz oferta dla pracowników budowlanych kafelkarzy bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech (Frankfurt nad Menem) na budowie dla glazurnika przy zadaniach wykończeniowych. Pracodawca wymaga stosownego doświadczenia.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Stanowisko skierowane dla glazurnika, który będzie wykonywał prace wykończeniowe związane z kładzeniem płytek, glazury, terakoty, gresów etc.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem przy pracach wykończeniowych
– znajomość najnowszych technik budowlanych będzie atutem
– dokładność, zaangażowanie, punktualność
– bez problemów ze zdrowiem
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
– złota rączka
– precyzyjne wykonywanie zadań
– godne reprezentowanie firmy
– bez nałogów

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie
– wypłacanie należności w ustalonym terminie
– płatne miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– dobre warunki mieszkaniowe
– przyjazną atmosferę
– samodzielne wykonywanie zadań
– pracę w renomowanej firmie

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy zadzwonić pod numer: 49 15171380468

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-przy-wykonczeniach-glazurnik-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 91255aabe44ed6a1

1 odpowiedź na “Budownictwo bez języka praca Niemcy glazurnik Frankfurt nad Menem od zaraz”

  1. witam mam 21 lat .Pracuje na budowie w polsce. chciałbym wyjechac i podjac prace w Niemczech jestem zainteresowany oferta . mam pojecie o pracy Moj numer to;661678319