€ 9,85/h + napiwki + prowizja

Bez języka praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B w Düsseldorf przy rozwożeniu pizzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 16, 2018 06:09

Od zaraz poszukiwani kierowcy kat.B do pracy w Niemczech na terenie Düsseldorf przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnienie w restauracji bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,85 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki od klientów i prowizja w wysokości 2 euro od każdej udanej dostawy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca we włoskiej restauracji jako dostawca pizzy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwożenie dań gotowych, pobieranie opłat, wydawanie paragonu oraz reszty

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat oraz umiejętność prowadzenia różnych aut
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • otwartość
  • przyjazne nastawienie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • konieczność podjęcia nauki języka jeszcze przed wyjazdem – konieczne jest przyswojenie chociaż kilku podstawowym zwrotów

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • nowoczesne auto służbowe – VW UP
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie w trakcie wdrażania się w obowiązki

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B – dostawca pizzy – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4825a5d56f54bb90