€ 1650 - 1850 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech 2018 od zaraz na magazynie RTV Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: maj 11, 2017 03:04

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu RTV dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech 2018 do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i aktualizowaniu bazy danych.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1650-1850 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • współpraca z innymi działami oraz firmami kurierskimi
  • zbieranie zamówień na magazynie oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • zabezpieczanie i pakowanie towarów
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • zadania wykonywane będą z użyciem skanera ręcznego
  • zatrudnienia odbywa się w nowoczesnej hurtowni sprzętu RTV

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: „magazynRTV/05/2018″ na poniższy adres kontaktowy:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-rtv-dortmund/

ID ogłoszenia: 1795913b3f6eee26