€ 1800-1900/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach Duisburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 8, 2017 05:18

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od stycznia 2018 na budowie. Ogłoszenie bez znajomości języka dotyczy zatrudnienia w Duisburgu jako pomocnik przy regipsach – zabudowa sucha.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od 8 stycznia 2018

Miejscowość: Duisburg, Niemcy

Pensja: 1800 do 1900 euro miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy regipsach
  • obowiązkiem będzie montaż ścian a także sufitów podwieszanych
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac wykończeniowych

Oczekiwania:

  • niewymagane doświadczenie – aczkolwiek jego posiadanie będzie dodatkowym atutem
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie
  • własna działalność gospodarcza lub gewerbe
  • dyspozycyjność od stycznia 2018
  • pracowitość

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki na początek od 1800 do 1900 euro z opcją podwyżki
  • niezbędne, podstawowe narzędzia do pracy
  • zorganizowany przejazd do pracy z Duisburga
  • dla zainteresowanych możliwość pomocy w szukaniu zamieszkania

Uwaga! Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontaktowanie się telefoniczne, pod numerem:

+4917634514444

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-sucha-zabudowa-duisburg-08-01-2018/

ID ogłoszenia: 4085a29b2df4db2d