€ 1900/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie słodyczy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:16

Oferujemy zatrudnienie dla par na magazynie ze słodyczami w Berlinie. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień, przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Magazynier

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze słodyczami przy zbieraniu zamówień hurtowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów na podstawie listy lub z użyciem skanera
  • pakowanie oraz wysyłka produktów

Wymagania:

  • uczciwość, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność liczenia w pamięci
  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • wdrożenie w zadania
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracę dla par

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

magazyn-ze-słodyczami/08/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4315b7b2031af2e2