€ 1100 euro netto/mc + lokum i wyżywienie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2015 23:00

Rodzina polsko-niemiecka z Hannoveru poszukuje opiekunki dziecięcej. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: Hannover

Płaca: miesięcznie do ręki wychodzi 1100 euro netto

Opis stanowiska pracy:

Praca u rodziny polsko-niemieckiej przy opiece nad dziećmi. Pani domu pochodzi z okolic Łodzi i bezproblemowo porozumiewa się w języku polskim oraz niemieckim. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace domowe i zajmowanie się dwójką dzieci w trakcie kiedy rodzice są w pracy. Konieczne będzie zatem przygotowywanie i podawanie posiłków, wychodzenie na spacery, odprowadzanie do przedszkola czy odbieranie po szkole i zaprowadzanie na zajęcia pozalekcyjne. Czasem obowiązkiem będzie robienie zakupów i zajmowanie się dziećmi wieczorami kiedy rodzice mają “wychodne”.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • mile widziane wykształcenie pedagogiczne
  • odpowiedzialność
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • bardzo dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania – oddzielny pokój
  • pełnie wyżywienie
  • atrakcyjne zarobki
  • rodzinne środowisko pracy
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu na miejsce
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Opiekunka dziecięca, Hannover” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 58155d25f11ccb8d

9 komentarzy na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla opiekunki dziecięcej Hannover”

  1. Danuta Repak na sierpień 19, 2015 @ 17:49

    Szukam pracy w niemczech bez znajomości j.niemieckiego.Mam trójkę dorosłych dzieci,jestem samotną kobietą.Pracowalam wiele lat w handlu,sprzątałam a obecnie pracuję w ochronie.Mogę opiekować się dziećmi lub sprzątać.Pozdrawiam i czekam na odpis

  2. katarzyna jarczak na sierpień 23, 2015 @ 12:20

    Z miłą chęcią zaopiekowalabym się dzieckiem. Pracowałam we Włoszech jako opiekunka dla 3 letniej dziewczynki . Jestem po szkole liceum ogólnokształcącego 795620641

  3. Monika jestem pedagogiem na sierpień 23, 2015 @ 17:22

    Szukam pracy , jestem nauczycielem, prowadziłam przedszkole, prosze o kontakt

  4. Witam, z chęcią zaopiekowałabym się dzieckiem lub dziećmi. Mam doświadczenie w opiece. Prace domowe też są mi bliskie. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt.

  5. Dzień dobry,

    Z uwagi na to, że jestem matką trzech dorosłych juz córek i babcią czterech chłopców, jak również zawodowo opiekowałam się zarówno dziewczynkami, jak i chłopcami moje doświadczenie jest bardzo różnorodne. Zajmowałam się niemowlętami i dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Łącznie zawodowo opiekowałam się około dziesięciorgiem dzieci. Z każdym z dzieci udało mi się stworzyć bliką rodzinną relację. Jestem babcią i wykorzystuję to doświadczenie w pracy, preferuję łagodne metody wychowawcze bez kar. Opieram się raczej na konsekwentnym postępowaniu i serdeczności. Jestem osobą w pełni dyspozycyjną. W swoim życiu kieruję się uczciwością i odpowiedzialnością. Pracowałam w rezydencji ambasadora Kuwejtu, byli to pracodawcy angielskojęzyczni. Mimo, że nie znam języka nie miałam problemu z porozumieniem się. Pracowałam również dla polsko-angielskiej rodziny w Szwajcarii, co bardzo dobrze wspominam.

    Serdecznie pozdrawiam.

  6. Witam
    Z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego. Odchowałam swoje dzieciaczki i teraz poszukuję zajęcia dla siebie ,najlepiej z maluszkami.
    Znam język niemiecki na poziomie podstawowym oraz angielski średnio-zaawansowany.
    Proszę o kontakt na e;meil.
    Pozdrawiam

  7. Dzień dobry,
    pilnie szukam pracy jako opiekunka do dziecka albo osoby starszej w Niemczech. Posiadam doświadczenie w pracy z małymi dziećmi poparte referencjami. Opiekowałam sie chora babcia wcześniej dziadkiem. Ukonczylam studia pedagogiczne kierunek pedagogika opiekuńcza. Nie posiadam prawa jazdy. Jezyk niemiecki podstawowy. Proszę o kontakt telefoniczny 668 915 377.
    Pozdrawia,
    Justyna

  8. Dzień dobry, jestem zainteresowana oferta pracy jako opiekunka dziecięca posiadam referencje pracuje z dziećmi od 3 lat i posiadam wykształcenie pedagogiczne.
    Proszę o kontakt 668 915 377
    Pozdrowiam
    Justyna

  9. Witam, jestem zainteresowana, proszę o kontakt na adres krasiaka1234@op.pl
    Pozdrawiam, Katarzyna