€ 10€/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy rozładunku kontenerów, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nauen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: maj 11, 2018 04:44

Przy rozładunku i załadunku kontenerów możliwa od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 na terenie Berlina dla Polaków.

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (załadunek i rozładunek kontenerów) dla naszego klienta w miejscowości Nauen (niedaleko Berlina).

Opis stanowiska:
– praca w sortowni paczek,
– załadunek i rozładunek kontenerów przy wykorzystaniu taśmy podającej paczki pod ręce pracownika,
– zlecone prace magazynowe,

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym od poniedziałku do piątku – możliwa praca w soboty,
– zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny,
– dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
– mobilność,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,
Oferujemy
– Pierwszą umowę na rok czasu (z możliwością przedłużenia),
– Stałe i pewne zarobki,
– Niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
– Mieszkanie

Prosze wysylac CV na adres kamila.manduk@isp-id.de
lub kontakt tel: +49 162 2781935

ID ogłoszenia: 7095af1db50cbcd8