€ 12,84/h brutto + prowizje

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni ręcznej Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2017 04:45

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na samochodowe myjni ręcznej. Od zaraz oferta z Monachium dla 2 osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 12,84 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompleksowe sprzątanie oraz mycie samochodów osobowych
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie myjki i używanie profesjonalnych preparatów
  • szczegółowe zadania, to między innymi odkurzanie, mycie szyb od wewnątrz, trzepanie i mycie dywaników, woskowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy w okresie przedświątecznym
  • duża dokładność
  • zaangażowanie, sumienność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • do wynagrodzenia podstawowego doliczane będzie prowizja od każdego umytego auta
  • umowę do podjęcia na stałe w oparciu o umowę próbną do końca bieżącego roku
  • zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu za 250 euro miesięcznie i opłaty licznikowe
  • tani kurs językowy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę na zmianie popołudniowej w godzinach od 14 do 22

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna na myjni/12/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-myjni-recznej-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 2385a203adc290b2