€ od 9,00 + dieta dzienna

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech dla par w sklepie przy wykładaniu towarów 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberndorf am Neckar
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2018 05:10

Od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech przy wykładaniu towarów w sklepie z Oberndorf am Neckar. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwe zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik w sklepie

Lokalizacja: Oberndorf am Neckar, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy przez pierwszy miesiąc a od drugiego pracodawca dodatkowo wypłaca dietę dzienną w wysokości 10 euro za każdy dzień roboczy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3 pary (w sumie 6 osób)

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w sklepie przy wykładaniu produktów na półki, porządkowaniu asortymentu, a także przeprowadzaniu inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B – przynajmniej u jednej osoby na parę

Oferujemy:

  • dowóz samochodami służbowymi do pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • 160 godzin pracy miesięcznie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie, koszt za ulokowanie w pokoju 2 osobowym to 160 euro od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia, na adres:

  • cv@info-pl.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do czwartku od 8 do 17 i w piątki od 9 do 15 pod numerem: 692 439 462

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-dla-par-ukladanie-towaru-w-supermarketach/

ID ogłoszenia: 4425a4eb25ad5ed0