€ 1300 netto + mieszkanie, wyżywienie

Bez języka Niemcy praca jako pomoc kuchenna w gastronomii Kolonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: sierpień 18, 2017 02:02

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w restauracji hotelowej z Kolonii. Oferta bez doświadczenia z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300 euro do ręki – netto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • utrzymywanie czystości na kuchni – zmywanie naczyń, sztućców, garnków, patelni itp.
  • przygotowywanie składników – mycie oraz szatkowanie warzyw, krojenie wędlin
  • pomoc w gotowaniu nieskomplikowanych dań zgodnie z przepisem

Oczekiwania:

  • konieczna możliwość pracy w weekendy oraz święta
  • elastyczność godzinowa
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • przyjazne nastawienie
  • zaangażowanie, zorganizowanie, sumienność
  • zdolność do współpracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do końca bieżącego roku
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • bezpłatne zamieszkanie oraz pełne wyżywienie + woda
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w zadania
  • na początku pomoc polskiego rezydenta
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 95459960953a44ee