€ 1300 netto + zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca jako pomoc kuchenna od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 04:58

Od zaraz ciekawa propozycja legalnej pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji z Monachium bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Monachium, Niemcy

Liczba miejsc: 1

Rozpoczęcie zatrudnienia: przełom lipca/sierpnia 2018

Wynagrodzenie: 1300 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się w restauracji hotelowej
  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowywanie składników, dostarczanie ich na kuchnię, dbanie o porządek i zmywanie naczyń

Oczekiwania:

  • chęć do nauki
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysokie zmotywowanie
  • pełna odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pokoju hotelowym z własną łazienką i mini aneksem
  • za darmo zapewnione wyżywienie na kuchni
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium od lipca/sierpnia 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 6625b5646c93d6ed