€ od 8,50 euro/h brutto

Bez języka Niemcy praca fizyczna w Kolonii przy sortowaniu śmieci dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Opublikowany: sierpień 2, 2015 23:55

Oferta pracy w Niemczech, Kolonia dla par bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu śmieci. Stanowisko dla osób bez doświadczenia aktualne na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: od 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca jest prosta, manualna polega na sortowaniu surowców z podziałem na różne kategorie. Zadania wykonywane są przy taśmie.

Wymagania:
– spostrzegawczość
– osoba energiczna
– punktualne stawianie się w pracy
– pracę należy rozpocząć niezwłocznie
– stanowisko przeznaczone jest dla pracowników wytrzymałych fizycznie
– kandydaci z doświadczeniem będą mile widziani

Oferujemy:
– zapewniamy odpowiednią odzież wraz z rękawiczkami i maskami zabezpieczającymi
– start od zaraz
– zakwaterowania dla par (dwuosobowy pokój)
– premie pracownicze
– oferujemy programy lojalnościowe
– wstępne szkolenia
– wprowadzenie w system działania firmy
– wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV napisane po niemiecku na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: sortowanie odpadów dla par, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odpadow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 43855be94bbeff43

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca fizyczna w Kolonii przy sortowaniu śmieci dla par”

  1. Witam oboje z partnerka jestesmy zdecydowani zaczac prace .Prosze o kontakt tel 004915217590637 celem ustalenia szczegulow

  2. Witam wraz z synem jesteśmy zdecydowani podjąć te prace od zaraz proszę o kontakt tel.514539756

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt;605104609

  4. Jestem z kolega chętny do pracy od zaraz proszę o kontakt +48601615577

  5. Dobry wieczór mam na imię Marcin i razem z bratem moim jestesmy zainteresowani podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy posiadam doświadczenie w pracy na sortowni odpadów komunalnych ( pet , szkło makulatura, zmieszane).
    Jesteśmy osobami bez nałogów potrafimy pracować w zespole jak i samodzielnie. Posiadam dwu letnie doświadczenie, oraz posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego ( 1A ) jak i podstawowy kurs języka angielskiego oraz posiadam wszystkie niezbędne szczepienia jak i również z bratem posiadamy aktualne książeczki sanitarno epidemiologiczne .
    Jeśli nasz kandydatura odpowiada państwu proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  6. marcin i marek na październik 14, 2015 @ 14:09

    jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy. mieszkamy niedaleko Koln, jezyk w stopniu komunikatywnym. tele.004915163924857