€ 12,50 euro brutto/h + dieta

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu 2017 Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 12, 2017 18:45

Oferta dotyczy zatrudnienia w Oberstdorf dla pracowników fizycznych przy odśnieżaniu. Niemcy praca 2017 do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Oberstdorf, Niemcy
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę
Termin: pracę od zaraz do końca marca 2017

Obowiązki:

  • praca fizyczna na świeżym powietrzu przy odśnieżaniu powierzchni – skwerów, parkingów, działek prywatnych, itp.
  • zadania polegają na odśnieżaniu łopatą i maszyną, skuwaniem lodu, posypywaniem solą i piaskiem a czasami również załadunkiem śniegu na samochód do wywozu
  • gdy nie będzie śniegu pracownicy będą zajmować się pracami porządkowymi za tę samą stawkę lub otrzymają przestojowe z ubezpieczenia w wysokości 50 euro dziennie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • prawo jazdy kat.B
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • niezbędnym warunkiem będzie własne auto i czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • dietę dzienną w wysokości 25 euro netto za dzień
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie
  • darmowe śniadania w formie szwedzkiego stołu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: odśnieżanieOberstdorf-1/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 5505876f261655e0

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu 2017 Oberstdorf”

  1. krystian333 na styczeń 12, 2017 @ 20:40

    Proszę o kontakt jestem osobą nie bojąc się pracy jestem gotowy na rozne prace fizyczne tel.693200304

  2. Witam CV przesłane proszę o kontakt 693564074