€ 1100-1200 netto + zakwaterowanie

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady od zaraz 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2018 03:57

Od zaraz do podjęcia aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1200 euro netto miesięcznie

Nr ref.: PROD/WER/N

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji czekolady
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem oraz konfekcjonowaniem wyrobów
  • inne zadania o charakterze pomocniczym zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, dokładność
  • duża precyzja pracy
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim autem
  • preferowane zgłoszenia od par/grup

Zapewniamy:

  • tymczasową umowę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, z uwzględnieniem karty EKUZ, druku A1 a także dodatkowego ubezpieczenia
  • zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • system trójzmianowy
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy w weekendy
  • premia na święta 150 euro
  • za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w godzinach nocnych +25% a za niedzielę +50%

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę dostępną poniżej:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-czekolady

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-czekolady-niemcy,oferta,5993477

ID ogłoszenia: 6715ad51819d026f