€ 9,49/h brutto

Bez języka dam tymczasową pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Weilerswist

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weilerswist
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2018 04:00

Firma z Weilerswist poszukuje od zaraz pakowaczy do tymczasowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2018

Miasto: Weilerswist, Niemcy

Zarobki: 9,48 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wyrobów kosmetycznych do opakowań kartonowych na potrzeby drogerii “dm”
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów z użyciem wózka EPT

Oczekiwania:

  • zatrudnienie na miesiąc
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie zorganizowane już w pierwszym dniu pracy
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • atrakcyjny dodatek za pracę zmianową
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pracę na około 4 tygodnie

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu z jednym, z poniższych biur:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pakowanie-kosmetykow-w-holandii/

ID ogłoszenia: 7565b0c915c04d4c