€ 9,20/h netto + mieszkanie

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory pieczarek Budziszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Budziszyn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2017 06:24

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie przy zbiorach pieczarek w Budziszynie z zakwaterowaniem zapewnionym płatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pieczarek

Stawka godzinowa: 9,20 euro netto do ręki

Lokalizacja: Budziszyn, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca wykonywana w szybkim tempie przy zbiorze pieczarek
  • temperatura na hali to około 23 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • preferujemy zgłoszenia od pań – panowie, którym odpowiada taka praca również są mile widziani
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w kwaterach robotniczych ogrzewanych
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania i przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • umowę na 3, 6 lub 12 miesięcy
  • możliwość powrotu do domu na święta i nowy rok

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości wraz z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „zbiory pieczarek/11/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pieczarek-bez-jezyka-budziszyn/

ID ogłoszenia: 195a1742135cbcc