€ 10 brutto + premia

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu paczek Berlin (okolice miasta)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nauen-Börnicke
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2018 04:39

W okolicach Berlina aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu, załadunku paczek kurierskich. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego.

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy logistycznej w zakresie przesyłek kurierskich- pracowników na stanowisko:

Pracownik do sortowania i rozładunku przesyłek kurierskich
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
• Niemcy/ Nauen-Börnicke/ okolice Berlina

Zakres obowiązków:
• sortowanie przesyłek kurierskich i rozładunek paczek na taśmę,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemie dwuzmianowym;

Wymagania:
• dynamika pracy,
• sprawność fizyczna,
• zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• prawo jazdy kat.B + własny samochód(warunek konieczny);

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• wynagrodzenie 10 euro brutto/h,
• dodatki za pracę w nocy +25%,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Kontakt:
• E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl
• Marta Raczyńska Tel.:(+48)324419154

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

ID ogłoszenia: 2005aa2331507b0b

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu paczek Berlin (okolice miasta)”

  1. Agnieszka Poniewierka na marzec 16, 2018 @ 12:32

    witam czy aktualne jeszcze wyjazd do niemiec proszę o kontakt