€ 9,20 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 4, 2016 02:29

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób zręcznych przy pakowaniu kosmetyków, głównie perfum.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za rozpakowanie dużej liczby kosmetyków z opakowań prezentowych i przepakowanie ich w nowe opakowania kartonowe. Konieczne będzie odpowiednie oklejenie oraz zafoliowanie nowych pudełek.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • spostrzegawczość
  • zwinność
  • zdolności manualne
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferta:

  • wysokie zarobki oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na 3 miesiące
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • dla najlepszych pracowników możliwość brania udziału w innych projektach realizowanych przez agencję

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: pakowaniekosmetykow02/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 51856b23da1a438f

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków Hamburg”

  1. Witam!
    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy u Państwa.
    Jesteśmy mobilni i możemy przyjechać własnym samochodem.
    Podaję adres mailowy dzejo42@wp.pl i nr tel. 531270960
    Pozdrawiamy!

  2. WITAM ,JESTEM ZAINTERESOWANA WASZĄ OFERTĄ PRACY ,PROSZĘ O KONTAKT MÓJ ADRES MAILOWY niania2@poczta.onet.eu nr.tel.726106270 POZDRAWIAM

  3. Adam-Kondracki na luty 17, 2016 @ 13:02

    Jestem zainteresowany praca wraz zona i synem moj tel.797726734.Pozdrawiam Adam Kondracki szczecin