€ 15-20/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji samochodów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 6, 2018 06:40

Szukamy chętnych na produkcję samochodów osobowych w fabryce z Kolonii. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Wynagrodzenie: 15 do 20 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej otwartej z okazji rozpoczęcia produkcji nowego modelu samochodu klasy B
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie manualnej pracy polegającej na montażu części samochodowych
  • obowiązkiem będzie obsługa elektronarzędzi, kontrola jakości itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fiyczna
  • szybkie tempo pracy
  • opcja wykonywania pracy powtarzalnej
  • mile widziane doświadczenie
  • chęć rozwoju i samorealizacji
  • elastycność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • odzież roboczą oraz środku ochronne – rękawiczki, itp.
  • niezbędne do pracy narzędzia i materiały
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 250 euro za pokój w wynajętym mieszkaniu lub 500 euro za całe mieszkanie
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja samochodów 02/2018, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 1805a78a5cad64b4

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji samochodów Köln”

  1. Damian987789 na luty 7, 2018 @ 12:37

    Jestem zainteresowany ogłoszeniem mam doświadczenie w fabryce vw poznań od 15 lat pracyje na montażu.02.2018.Proszę o kontakt mój nómer telefonu 781 111 857.