€ 1800-2300 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2018 04:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów w fabryce z Duisburga. Atrakcyjne zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia z odpłatnie zorganizowanym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1800-2300 euro brutto miesięcznie w zależności od stopnia znajomości języka i doświadczenia

Miasto: Duisburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony w fabryce na produkcji rowerów
  • obowiązkiem będzie manualne składanie części
  • praca również z użyciem elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za kontrolę jakości i pakowanie

Oczekiwania:

  • sumienność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązów
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy na produkcji lub w serwisie rowerowym
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego zakwaterowania na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcję wykupienia taniego kursu językowego
  • pracę na okres 3 miesięcy na podstawie umowy niemieckiej z możliwością przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg 06/2018” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8315b0c62401241f

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów Duisburg”

  1. Pawel Dyoniziak na czerwiec 12, 2018 @ 12:29

    Witam wysłałem aplikacje na maila jestem bazdzo zainteresowany państwa ofertą