€ 1850-2250/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie obuwniczym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2018 03:11

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu dla komisjonerów bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie, stawka ustalana indywidualnie na podstawie znajomości języka, kwalifikacji i doświadczenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miasto: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na magazynie z obuwiem oraz odzieżą sportową
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie produktów pod zamówienia, pakowanie i zabezpieczanie
  • współpraca z kurierami i wydawanie paczek
  • wprowadzanie danych kontaktowych do systemu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • solidność, pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę na 3 miesiące
  • pracę na warunkach niemieckich
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 180 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania wiadomości zatytułowanych: “Nr ref. mg/a4/08/18″oraz aktualnym CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6025b6c9c62e606f