€ do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla murarza Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 5, 2018 05:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie domów i mieszkań dla murarzy bez znajomości języka. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla budowlańców z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Murarz budowlany – budowlaniec

Termin: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca budowlana przy stawianiu domów, mieszkań prywatnych a także budynków i innych obiektów przemysłowych
  • wykonywanie innych prac zgodnie z poleceniem przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • solidność
  • minimum 6 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • dojazdy do pracy
  • zakwaterowanie
  • niezbędne materiały oraz sprzęty
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

605 53 55 87

Można również wysyłać zgłoszenia mailowo, na adres: rekrutacja@allbau.net.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-w-budownictwie-bez-jezyka-dla-murarza-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8735a4e620cc9cf5