€ od 9,00 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par w Berlinie przy wykładaniu towaru w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 5, 2017 05:48

Bez znajomości języka możliwa od zaraz fizyczna praca w Niemczech w sklepie z Berlina przy wykładaniu towarów. Oferta możliwa również dla par pod warunkiem, iż jedna osoba zna język niemiecki.

Stanowisko: pracownik do układania towaru

Zarobki:

  • dla osób bez zakwaterowania – przez pierwszy miesiąc 9 euro brutto na godzinę prac a od kolejnego 9,50 euro brutto na godzinę
  • osoby samodzielnie organizujące sobie mieszkanie dostaną na pierwszy miesiąc 9,50 euro brutto na godzinę a od kolejnego miesiąca 10 euro na godzinę

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • osoby zatrudniona będą porządkować półki w supermarkecie a także będą odpowiedzialne za wykładanie świeżego towaru

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • prawo jazdy kat.B u jednej osoby w zespole
  • znajomość języka niemieckiego także u jednej osoby na 4 zatrudnione

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech na stałe
  • umowę bezpośrednio z niemiecką firmą
  • na miesiąc 160 godzin pracy
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania w 2 pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu dla 4 osób na miejscu w cenie 160 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • cv@info-pl.de

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie od 8 do 17 lub w piątku od 9 do 15 pod numerem: 666 017 064

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-dla-par-ukladanie-towaru-w-supermarketach/

ID ogłoszenia: 2475a2606dd49ea1