€ 12,50-15,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz produkcja czekolad 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 19, 2018 6:12 am

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka niemieckiego na produkcję czekolad w fabryce z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Pensja: 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy w zależności od posiadanych kwalifikacji

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją czekolad
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac produkcyjnych zlecanych na bieżąco, np.: obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość ruchu, dostarczanie półproduktów oraz pakowanie
  • wykonywanie zadań zgodnie z BHP oraz dbanie o czystość na stanowisku

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność, punktualność
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dostępność od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • szybkie tempo w przyswajaniu informacji
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie, koszt miesięczny od osoby to 150 euro lub od pary 250 euro
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-jezyka-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 3025a610d6424802

4 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz produkcja czekolad 2018 Hamburg”

  1. AnetaPawel18 na Styczeń 19, 2018 @ 3:40 pm

    Witam,
    Jesteśmy para zainteresowaną (26-30) danym ogłoszeniem. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, prawo jazdy kat. B, własny samochód, uprawnienia na wóżki widłowe.
    Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

    Prosimy o kontakt pod nr; 514 074 359 lub 690 385 479

    Pozdrawiamy

  2. Jestem zainteresowany ofertą, pracowałem już w Niemczech, posiadam prawo jazdy kat b. Mam też znajomego który szuka pracy w Niemczech. Czy jest możliwość kontaktu telefonicznego? Pozdrawiam

  3. MagdaMrozinskaPraca na Luty 2, 2018 @ 3:24 pm

    Witam jestem zainteresowana oferta. Wyslalam zgłoszenie orac cv. Prosze o kontak na maila magda.praca@onet.eu

  4. olaczaplinska na Luty 14, 2018 @ 10:41 am

    Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt: 511086311