€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie odzieży Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2017 02:56

Opcja zatrudnienia w Monachium dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz odzieży – pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1450 euro netto miesięcznie
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • ręczne sortowanie ubrań używanych na stołach lub przy taśmociągu
  • selekcja pod kątem jakościowym lub rodzajowym
  • obowiązują limity godzinowe

Wymagania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetna kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • wsparcie koordynatora Polska na miejscu
  • jeżeli będzie taka konieczność pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • początkowo umowę na 3 miesiące oraz możliwość przedłużenia
  • praca w systemie 3 zmianowym, zmiany są 8 godzinne
  • uniform roboczy, buty i rękawice

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej, Monachium″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-monachium/

ID ogłoszenia: 80158fd1f02d7595

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie odzieży Monachium”

  1. Jestem w Monachium i szukam pracy,jestem zainteresowana ofertą, mój e-mail: niemasensuu@gmail.com