€ 11,45 brutto/h + mieszkanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla par sortowanie odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 13, 2017 04:24

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech skierowane dla par. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie!

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Cottbus, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,45 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie fizycznej pracy przy linii produkcyjnej, polegających na samodzielnym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik będzie dokonywał selekcji ubrań pod kątem jakościowym i rodzajowym
  • składanie i pakowanie odzieży

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dokładność
  • umiejętność sprawnej analizy
  • samodzielność
  • zręczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • środki ochrony osobistej – maseczki, rękawice itp.
  • uniform służbowy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscy za darmo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca w sortowni odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-cottbus/

ID ogłoszenia: 52759dfaf636a861

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla par sortowanie odzieży Cottbus”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy