€ 8,70 euro brutto/h

Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie na magazynie z oświetleniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2015 01:01

Magazyn z Berlina zatrudni pracowników do zbierania zamówień i pakowania artykułów oświetleniowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy – Pakowacz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie z artykułami oświetleniowymi – lampami, plafonami, żarówkami, itp.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie zbierać zamówienia oraz przygotowywać je do wysyłki.
  • Artykuły są głównie szklane lub papierowe, dlatego też pracownik musi bardzo dokładnie zabezpieczyć paczki i oznaczyć zawartość etykietami.

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • bardzo duża dokładność
  • sumienne przestrzeganie zasad BHP
  • obowiązkowość
  • rzetelność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów z przechodzeniem kontroli po zakończonej zmianie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferta:

  • praca na pół roku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń
  • pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych na miejscu
  • dla chętnych możemy zorganizować zamieszkanie – jednak musi być to ustalone wcześniej
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna w działu kadr

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca na magazynie z oświetleniem, Berlin.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 947556db3648be4e

3 komentarze na “Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie na magazynie z oświetleniem”

  1. Szanowni Panstwo

    Jestem zainteresowana praca na produkcji oswietlenia na 6 miesiecy lub najlepiej dluzej. Posiadam 2 letnnie dowswiadczenie. Czekam na kontakt z Panstwa strony pod numer tel 500837917 pozdrawiam Agnieszka

  2. piotr krakowski na czerwiec 17, 2015 @ 12:05

    Zdecydowanie podejme proponowana prace,prosze o kontakt 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Witam jestem zainteresowany oferta i prosze o kontakt pod nr. +4915211405941 mam zakwaterowanie w berlinie