€ 13,25 - 16,50/h + zakwaterowanie

Berlin praca Niemcy od zaraz z podstawowym językiem sprzątanie domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 21, 2017 05:43

Pilnie poszukujemy osób do sprzątania domów i mieszkań prywatnych na terenie Berlina. Dam pracę w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz  16,50 euro brutto na godzinę pracy przy zatrudnieniu na działalności (gewerbe)

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pełne sprzątanie domów oraz mieszkań prywatnych
  • niekiedy dodatkowe zlecenia dotyczące prasowania, porządkowania podwórek ( dodatkowo płatne i wcześniej uzgadniane)
  • generalnie – wycieranie kurzy, mycie podłóg, pełne sprzątanie łazienek, kuchni
  • ścielenie łóżek, uzupełnianie papieru, mydła itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym – na pewno ważna jest znajomość słownictwa branżowego
  • zaangażowanie
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dyskrecja
  • przykładanie się do pracy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie dla osób które wyrobią przynajmniej 150 roboczogodzin miesięcznie
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną pracę w Niemczech
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • dla chętnych udział w tanim kursie językowym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7775a1313eddb33c