€ 10 euro brutto/h

Berlin oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik przy przeprowadzkach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2015 00:01

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta z Berlina jako pomocnik przy przeprowadzkach.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 10 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Prace demontażowe przy meblach oraz sprzętach.
  • Odpowiednie pakowanie rzeczy klientów oraz załadunek na samochód.
  • Po dostarczeniu na miejsce docelowe rozładunek i pomoc z montażem.
  • Praca musi być wykonana dokładnie a towary odpowiednio zabezpieczone.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy fizycznej lub przy przeprowadzkach
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność, skrupulatność
  • doskonała sprawność fizyczna
  • kreatywność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa – czasem godziny pracy trzeba podporządkować pod klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie początkowo na okres 2 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • możliwość przesłużenia umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony dla najlepszych pracowników
  • zapewnione zamieszkanie niedaleko zakładu pracy płatne ok 250-300 euro miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomocnik przy przeprowadzkach, Berlin. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 13054bce7415cd88

3 komentarze na “Berlin oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik przy przeprowadzkach”

  1. Witam bylibyśmy zainteresowani pracą jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej prosimy o kontakt 535402772

  2. Dziendobry pracowałem już w niemczech znam niemiecki w stopniu komunikatywnym jestem osobą o bardzo dobrej kondycj fizycznej jestem osobą kreatywną i bez konfliktową posiadam prawojazdy kat b proszę o kontakt 517722647

  3. witam chciałem się dowiedzieć czy może są jeszcze za potrzebowania na pracowników do przeprowadzek tak w skrucie mówiąc o mnie to jestem fachowcem w przeprowadzkach pracowałem w firmie oksel która zajmóje sie przeprowadzkami do 100 ton awięc mam duze doswiadczenie od przeprowadzania mieszkań fortepianów aż po maszyny obecnie teraz dalej pracuje ale w innej firmie o nazwie szyler jeśli będzie potrzeba to szef morze opinie wypisać na mój temat .Obecnie szukam pracy za granicą na czas dłuszy a jak się uda to na stałe mam 26 lat i jestem dość silny jesli dalej jest za potrzebowanie prosze o kontakt telefoniczny lub emeil tel 731986864