€ ok. 9,50 EUR netto

Berlin od zaraz praca w Niemczech na budowie dla elektryków 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: maj 29, 2018 04:42

Agencja rekrutacyjna poszukuje obecnie elektryków budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz na terenie Berlina.

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 18 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.
Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK
MIEJSCE PRACY: BERLIN / BRANDENBURGIA

Zakres zadań:
elektryka mieszkaniowa (kompleksowa obsługa w zakresie prac instalacyjnych w nowym i starym budownictwie) lub przemysłowa
– montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych
– prace montażowo-konserwatorskie, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd, włączniki, przełączniki elektryczne)
– przeprowadzanie pomiarów oraz przyłączeń

Wymagania:
– zawód elektryk/elektromonter oraz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku elektryka
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech – umowa o pracę na warunkach niemieckich
– stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
– pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
– prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
– dobre i stabilne warunki pracy
– możliwość długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem ELEKTRYK/NIEM
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Jest to oferta pracy tymczasowej.
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Piątkowska 84B/11
60-649 Poznań
poznan@limes-consult.de
www.limes-consult.pl

ZACHĘCAMY DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU, na której znajdują się aktualne informacje o prowadzonych rekrutacjach:

ID ogłoszenia: 5365b07b26d98c51