€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Berlin od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: Listopad 11, 2016 4:52 am

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w sklepie z Berlina przy wykładaniu towarów na półki i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • zadania dotyczą prac fizycznych na magazynie jednego ze sklepów należącego do dużej sieci dyskontów spożywczych w Niemczech
  • przyjmowanie dostaw
  • przeliczanie towarów
  • wykładanie produktów na półki sklepowe
  • porządkowanie regałów
  • przygotowywanie ekspozycji, zmiana cen
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 3 miesiące
  • zdolność do pracy samodzielnie a także zespołowo
  • komunikatywność, otwartość
  • chęci do pracy
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie taka potrzeba

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • ubezpieczenie NNW
  • pracę na pełny etat
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV wraz z danymi kontaktowymi na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-berlin/

ID ogłoszenia: 32558251437a670d

1 odpowiedź na “Berlin od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie wykładanie towaru”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą Jestem dyspozycyjny zorganizowany samo zdyscyplinowanie sumienność i punktualność to moje atuty ( niepijący ) Mam 40 lat prawo jazdy kat B