€ 11 brutto/h

Berlin, Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz z podstawowym językiem UBER

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: bezterminowo
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 06:00

Od zaraz z podstawową znajomością języka w Berlinie do podjęcia legalna praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie osób z aplikacją UBER. Pracodawca zapewnia auto służbowe oraz smartfona.

Stanowisko: Kierowca kat.B – przewóz osób

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę

Start zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • przewóz osób samochodami służbowymi
  • pracownik będzie miał za zadanie świadczyć usługi przewozowe bezgotówkowo
  • dbanie o komfort pasażerów w czasie jazdy oraz porządek w samochodzie i jego ogólny stan

Wymagania:

  • umiejętność współpracy z ludźmi
  • wysoka kultura osobista
  • pozytywne nastawienie
  • schludność i brak nałogów
  • przynajmniej 2 lata posiadania prawa jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • kartę paliwową
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie
  • opłacanie składek i podatku
  • telefon komórkowy do obsługi aplikacji
  • dla osób bez zakwaterowania możliwa pomoc w szukaniu taniej kwatery do wynajęcia

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 02/2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 5075a6fd02beded2